SimBart s.c. to akredytowany 

przez Polską Radę Resuscytacji ośrodek szkoleń medycznych.

Powstaliśmy w 2017 w Bartoszycach a pomysł na stworzenie miejsca szkoleniowego dla profesjonalistów medycyny ratunkowej narodził się w trakcie rozmów między dyżurami. Sami poszukując szkoleń i kursów, gdzie moglibyśmy rozwijać własne umiejętności, postanowiliśmy stworzyć własne miejsce szkoleniowe dostępne powszechnie dla medyków.

Zafascynowani możliwościami symulacji medycznych postanowiliśmy stworzyć małe środowisko symulacji. I tak krok po kroczku na dzień dzisiejszy możemy zaproponować szkolenia praktyczne oparte o symulacje medyczne w warunkach przedszpitalnych w zakresie stanów nagłego zagrożenia zdrowotnego u osób dorosłych.  Dysponujemy salą symulacji wraz z wyposażeniem gdzie przenosimy uczestników w warunki jak najbardziej zbliżone do rzeczywistych. Oprócz dreszczyku emocji i pozytywnej medycyny wziętej z dyżurowego życia, poczujesz u nas wiatr i śnieg, deszcz i dym i wiele innych uprzykrzających nam życie zawodowe niespodzianek. Przy debriefingu ułożymy puzzle i poskładamy ABCDE w całość a na koniec zjemy wspólnie świeżą drożdżówkę popijając pyszna kawą.

Nie spoczywamy na laurach dlatego też po ukończeniu kursów instruktorskich od 2019 roku jesteśmy akredytowanym przez Polską Radę Resuscytacji ośrodkiem szkoleniowym i prowadzimy certyfikowany kurs ALS PROVIDER COURSE „Zaawansowane zabiegi resuscytacyjne u osób dorosłych”.

W naszym pomyśle dokładamy wszelkich starań aby każdy z uczestników naszych kursów został przyjęty tak jak sami chcielibyśmy być potraktowani i aby opuścił nasze progi z uśmiechem na twarzy i głodem „na więcej”. Podchodzimy do edukacji poważnie i rzeczowo ale z dużą dawką humoru.

Zapraszamy do współpracy

Wojciech Stefaniak, Łukasz Rozbicki, Daniel Rożko

SZKOLENIA MEDYCZNE

Informacje:          

Łukasz Rozbicki                      tel.: 608 286 658

Daniel Rożko                          tel.: 512 611 889                          e-mail: biuro@simbart.pl

OPŁATY KURSOWE

mBank 62114020040000310278463888